V krásne Sviatkové popoludnie 8.5.2013 sa opäť zišli priatelia bowlingu aby si zmerali sily v 3.kole jarnej časti turnaja Bowling Tour mesta Poprad. Turnaj sa odohral v  jednej runde  zúčastnilo sa ho 13 hráčov. Keďže bol sviatok tak organizátor dal možnosť zahrať si viacerým hráčom a tak do semifinále postupovalo  10  hráčov.  V kvalifikácii sa najviac  darilo opäť Petrasovi Jánovi ktorý vyhral kvalifikáciu s priemerom 205,33 a takisto si v semifinále udržal prvé miesto. Vo finále Petras Janko už nedal nikomu šancu a potvrdil svoju suverenitu v turnaji a vyhral výkonom 242  bodov. Dosiahol celkový priemer 221,40. Na druhom mieste skončil  Kuziel František  s priemerom 200,91 a tretí skončil  Zoričák Rudolf s priemerom 182,40 bodu. Najvyšší náhod dosiahol Petras Ján, ktorý v prvej hre semifinále  zhodil  280 kolkov.

Všetkým zúčastneným ďakujem za účasť a víťazom srdečne blahoželáme.

Zároveň vás pozývame na 4.kolo Jarnej časti Bowling Tour, 22.5.2013. (Igor)