V stredu 25. augusta 2024 si dali stretnutie priaznivci zábavného bowlingu na turnaji  Leto v chládku 2024 (Nielen 10 je Strike) v herni Citybowling Poprad. Turnaja sa zúčastnilo 24 hráčov. Výkony viacerých hráčov boli vysoké a najviac sa darilo Juhásovi Filipovi. Kvalifikáciu vyhral výkonom 1421 s priemerom 236,83. Z ôsmeho miesta ako posledný postupoval Kuziel František. Do semifinále si prenášali hráči 30% dosiahnutého výkonu v kvalifikácii. Tam sa odohrali tri hry na súčet včítane prenosu a handicapu ( ženy a juniori do 15 rokov).

Semifinále sa hralo na tri hry s prenosom 30% z kvalifikácie vrátane handicapov. V semifinále najlepší výkon podal opäť Juhás Filip. V semifinále dosiahol výkon 1199 bodov vrátane prenosu. Zo štvrtého miesta ako posledný postupoval Zoričák Anton.

Finále sa hralo na dve hry od nuly vrátane handicapov. Vo finále najlepší výkon podal Bičár Maximilián. Vo finále dosiahol výkon 473 bodov s priemerom 226,55 a tak vyhral toto posedné siedme kolo zo série turnajov. Na druhom mieste skončil Zoričák Anton výkonom 417 s priemerom 216,18 tretí skončil Juhás Filip výkonom 395 s priemerom 235,36.

Výsledky – Leto v chládku 2024 – 7. kolo

Najvyšší náhod JACKPOT 300 bodov dosiahol na tomto kole Trembecký Štefan v piatej kvalifikačnej hre a tak si odniesol odmenu, fľašu vína Mrva&Stanko ROSE a JACKPOT 300.

Najvyšší denný náhod 287 bodov dosiahol na tomto kole Orolín Pavol v piatej kvalifikačnej hre a tak si odniesol odmenu DENNÝ JACKPOT.

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť, oceneným hráčom blahoželáme a tešíme sa na ďalšie  kolo tohto zábavného turnaja s nadpriemernými výkonmi.