V stredu 14. augusta 2024 si dali stretnutie priaznivci zábavného bowlingu na turnaji  Leto v chládku 2024 (Nielen 10 je Strike) v herni Citybowling Poprad. Turnaja sa zúčastnilo 21 hráčov. Výkony viacerých hráčov boli vysoké a najviac sa darilo Juhásovi Filipovi. Kvalifikáciu vyhral výkonom 1439 s priemerom 239,83. Z ôsmeho miesta ako posledný postupoval Zoričák Rudolf. Do semifinále si prenášali hráči 30% dosiahnutého výkonu v kvalifikácii. Tam sa odohrali tri hry na súčet včítane prenosu a handicapu ( ženy a juniori do 15 rokov).

Semifinále sa hralo na tri hry s prenosom 30% z kvalifikácie vrátane handicapov. V semifinále najlepší výkon podal Friesz Ján. V semifinále dosiahol výkon 1153 bodov vrátane prenosu. Zo štvrtého miesta ako posledný postupoval Gavalér Roman.

Finále sa hralo na dve hry od nuly vrátane handicapov. Vo finále najlepší výkon podal Bičár Maximilián. Vo finále dosiahol výkon 487 bodov s priemerom 233,64 a tak vyhral toto šieste kolo zo série turnajov. Na druhom mieste skončil Gavalér Roman výkonom 444 s priemerom 220,55 tretí skončil Juhás Filip výkonom 430 s priemerom 234,27.

Výsledky – Leto v chládku 2024 – 6. kolo

Najvyšší náhod JACKPOT 300 bodov dosiahol na tomto kole Gavalér Roman v druhej kvalifikačnej hre a tak si odniesol odmenu, fľašu vína Mrva&Stanko ROSE a JACKPOT 300.

Najvyšší denný náhod 296 bodov dosiahol na tomto kole Sedlák Lukáš v prvej kvalifikačnej hre a tak si odniesol odmenu DENNÝ JACKPOT.

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť, oceneným hráčom blahoželáme a tešíme sa na ďalšie  kolo tohto zábavného turnaja s nadpriemernými výkonmi.