5.kolo jarnej časti

Po trojtýždňovej prestávke v stredu 12.6.2013 pokračovala Bowling Tour 5.kolom jarnej časti. Turnaj sa odohral v  jednej runde  zúčastnilo sa ho 19 hráčov. Do semifinále postupovalo  10  hráčov.  V kvalifikácii sa najviac  darilo a peknými výkonmi sa presadil Zoričák Anton ktorý vyhral kvalifikáciu s priemerom 203,00 bodov, podával vyrovnané výkony. V semifinále si udržal tiež prvé miesto, a už len čakal na svojho finálového súpera. Vo finálovej  časti sa k veľkému výkonu rozohral Jurínyi Ľudovít, ktorý do finále postupoval zo šiesteho miesta. Prvý aj druhý krok finále vyhral a v poslednej finálovej hre  si už víťazstvo nenechal ujsť a stal sa celkovým víťazom kola s priemerom 195,67. Na druhom mieste skončil  Zoričák Anton  s priemerom 201,60 a tretí skončil  Petras Ján  s priemerom 199,70 bodu. Najvyšší náhod dosiahol práve Jurínyi Ľudovít v prvej finálovej hre  kde   zhodil  256 kolkov.

Všetkým zúčastneným ďakujem za účasť a víťazom srdečne blahoželáme.

Zároveň chceme upozorniť, že nasledujúce  6.kolo Jarnej časti Bowling Tour bude už o týždeň   19.6.2013 a na záver bude vyhodnotenie kola, jarnej časti aj celoročnej Bowling Tour, na ktoré vás srdečne pozývame  . (Igor)