Bowling Tour 3.kolo

Dňa 24.10.2012 sa odohralo 3.kolo turnaja Bowling Tour mesta Poprad. Turnaj sa odohral v jednej runde zúčastnilo sa 25 hráčov, do semifinále postupovalo 13  hráčov. V kvalifikácii sa najviac  darilo Baluchovej Alenke ktorá vyhrala kvalifikáciu s priemerom 216,00, potom vyhrala aj semifinále, kde si svoj priemer  udržala ale vo finále už jej sily nestačily na celkového víťaza Majerčáka Tomáša ktorý s celkovým  priemeromna 214,27 sa stal celkovým víťazom 3.kola  na druhom mieste skončila Baluchová Alenka  s priemerom 210,80 a na treťom mieste skončil Zoričák Anton s priemerom  204,50. Najvyžší náhod dosiahol Zoričák Anton, ktorý hodil v poslednej semifinálovej hre pekných 290 bodov.  Všetkým zúčastneným ďakujem za účasť a víťazom srdečne blahoželáme. Zároveň vás pozývame na štvrté  kolo turnaja ktoré sa uskutoční 7.11.2012 o 17.00 hodine. Výsledky v  Tabuľkovej forme nájdete pod značou Turnaje / Bowling  Tour 3.kolo a  fotodokumentáciu pod odrazkou Fotogaléria/Bowling Tour 3.kolo