header

P1050688

V stredu 22.4.2015  sa stretli priaznivci Tour  na druhom kole  jarnej časti Bowling Tour.  Turnaj sa odohral v dvoch rundách. Turnaja sa zúčastnilo  29 hráčov, a hralo sa na 35 stopovom mazaní, ktoré narobilo väčšine hráčov dosť veľké problémy. Tento turnaj bol turnajom žien, keďže v oboch skupinách kvalifikácie vyhrali ženy a nakoniec sa stali celkovými víťazkami.

Skupina A : V kvalifikácii dominovala svojim výkonom Blažeková Miška, ktorá dosiahla výkon 1214 ( vrátane handicapu)  a čakala  na svojho finálového súpera. Do finále sa ešte prebojovali hráči Szabo Tomáš ( 6.miesto ), Pavlikovský Vladimír  (5.miesto ), Lendácky Igor (4.miesto), Blažek René (3.miesto), Petras Ján ( 2.miesto). V prvom finálovom kroku sa stretli Szabo 193, Lendácky  172, a Pavlikovský 203. Do druhého kroku postupoval Pavlikovský. Tam sa stretli Pavlikovský 248, Blažek 175  a Petras 175, do  finále postupoval Pavlikovský. Na treťom mieste skončil Blažek, keďže mal vyšší náhod pri rovnakom počte zhodených kolkov. Vo finále sa stretli Pavlikovský a Blažeková. Víťazom sa stala Blažeková Miška výkonom 183 ( vrátane handicapu)  s priemerom 191,57 na druhom mieste skončil  Pavlikovský Vladimír výkonom 179 s priemerom 183,33 a tretí  skončil Blaže René s priemerom 190,29.

Výsledky 14.kolo         Celkové body            Fotogaléria

Skupina B : V tejto skupine víťazom kvalifikácie  sa stala  Kovalčíková Majka výkonom 1151 a čakala na svojho súpera. Do finále sa ešte prebojovali Dubaj Juraj (8.miesto), Gavalér Roman  (7.miesto),  Helebrandt Peter (6.miesto), Niedoba Ján (5.miesto), Malatín Tomáš (4.miesto), Karolčík Július (3.miesto) a Kožik Ľubomír (2.miesto). V prvom finálovom kroku sa stretli Dubaj 201, Helebrandt 140, Gavalér  213 a Niedoba 153. Do druhého kroku postupoval  Gavalér. Tam sa stretli Malatín 133, Karolčík 150 Kožik 177  a Gavalér 200. Do finále postupoval  Gavalér  a tam sa stretol  s Kovalčíkovou. Takže v skupine B celkovým víťazom sa stala  Kovalčíková Mária výkonom 180 (vrátane handicapu)  s priemerom 182,14 na druhom mieste o jeden bod skončil   Gavalér Roman  výkonom 179 a s priemerom 174 a tretí  Kožik Ľubomír s priemerom 175,57.

Najvyšší náhod dosiahol v piatej hre kvalifikácie Blažek René  kde hodil pekných 255 bodov a získal aj jackpot.

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť a víťazom blahoželáme. Pozývame  Vás na 6.5.2015 kedy sa odohrá tretie kolo Jarnej časti Bowling Tour, a zároveň to bude už 15 kolo Bowling Tour 2014/2015. (Igor)