header

P1050694

V stredu 6.5.2015  sa stretli priaznivci Tour  na treťom kole  jarnej časti Bowling Tour.  Turnaj sa odohral v dvoch rundách. Turnaja sa zúčastnilo  27 hráčov, a hralo sa na 40 stopovom mazaní, ktoré bude použité na juniorských Majstrovstvách republiky.

Skupina A : V kvalifikácii dominoval svojim výkonom Gerdenits Werner, ktorý dosiahol výkon 1173  a čakal na svojho finálového súpera. Do finále sa ešte prebojovali hráči Pavlikovský Vladimír (6.miesto ), Baluchová Alena  (5.miesto ), Lendácky Igor (4.miesto), Kuziel František (3.miesto), Petras Ján ( 2.miesto). V prvom finálovom kroku sa stretli Pavlikovský  151, Lendácky  158, a Baluchová 178 (vrátane handicapu). Do druhého kroku postupovala Baluchová. Tam sa stretli Baluchová 191 (vrátane handicapu), Kuziel 130  a Petras 242, do  finále postupoval Petras. Vo finálovom kroku potvrdil svojú dobrú formu a zvíťazil nad Gerdenitsom. Víťazom sa stal Petras Ján výkonom 236 s priemerom 203,38 na druhom mieste skončil  Gerdenits Werner výkonom 198 s priemerom 195,86 a tretia  skončila  Baluchová Alenka s priemerom 179.

Výsledky 15.kolo         Celkové body            Fotogaléria

Skupina B : V tejto skupine víťazom kvalifikácie  sa stal  Kožik Ľubomír  1060 a čakal na svojho súpera. Do finále sa ešte prebojovali Kessler Volker (8.miesto), Malatin Tomáš  (7.miesto),  Gavalér Roman (6.miesto), Dubaj Juraj (5.miesto), Bočkay Ondrej (4.miesto), Venglár Juraj (3.miesto) a Hegenbart Jozef (2.miesto). V prvom finálovom kroku sa stretli Dubaj 171, Kessler 160, Gavalér  179 a Dubaj 171. Do druhého kroku postupoval  Gavalér. Tam sa stretli Bočkay 117, Venglár 155, Hegenbart 157  a Gavalér 172. Do finále postupoval  Gavalér  a tam sa stretol  s Kožikom. Takže v skupine B celkovým víťazom sa stal  Kožik Ľubomír výkonom 192 s priemerom 178,86 na druhom mieste skončil   Gavalér Roman výkonom 126 a s priemerom 163,33 a tretí  Hegenbart Jozef s priemerom 173,43.

Najvyšší náhod dosiahol v šiestej hre prvej rundy  Petras Ján  kde hodil pekných 252 bodov a získal aj jackpot.

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť a víťazom blahoželáme. Pozývame  Vás na 20.5.2015 kedy sa odohrá štvrté  kolo Jarnej časti Bowling Tour, a zároveň to bude už 16 kolo Bowling Tour 2014/2015. (Igor)