Dňa 5.12.2012 sa odohralo 6.kolo turnaja Bowling Tour mesta Poprad. Turnaj sa odohral v jednej runde  zúčastnilo sa zatiaľ rekordný počet štartujúcich 28 hráčov, do semifinále postupovalo 14  hráčov. V kvalifikácii sa najviac  darilo Petrasovi Jánovi ktorý vyhral kvalifikáciu s priemerom 226.67, potom vyhral aj semifinále  a nakoniec odolal útoku a stal sa celkovým víťazom s priemerom 213,20 blahoželáme k peknému výkonu. Na druhom mieste skončil Blažek René  s priemerom 208,45 a na treťom mieste skončil Paločko Anton s priemerom  180,27. Najvyšší náhod dosiahol Blažek René, ktorý v druhej  kvalifikačnej hre hodil pekných 255 bodov.

Na záver bola vyhodnotená jesenná časť Bowling Tour mesta Poprad. Celkovým víťazom jesennej časti sa stal suverénne Petras Ján, ktorý zo šiestich kôl nazbieral 127 bodov. Druhý skončil ako inak stále druhý  Zoričák Anton so ziskom bodov 102 a na treťom mieste skončil Lendácky Igor so ziskom bodov 101.

Všetkým zúčastneným ďakujem za účasť a víťazom srdečne blahoželáme.

Zároveň vás pozývame na zimnú časť Bowling Tour, ktorá začína 19.12.2012 svojim 1.kolom.

Upozorňujeme, že došlo k zmene začiatku turnaja na 16,30.