Dňa 7.11.2012 sa odohralo 4.kolo turnaja Bowling Tour mesta Poprad. Turnaj sa odohral v jednej runde zúčastnilo sa 20 hráčov, do semifinále postupovalo 10  hráčov. V kvalifikácii sa najviac  darilo Petrasovi Jánovi ktorý vyhral kvalifikáciu s priemerom 226,83, potom vyhral aj semifinále, kde si svoj priemer  udržal ale ako veľakrát sa potvrdilo, že víťazi kvalifikácie a semifinále vo finálovej časti nakoniec skončia druhý tak to bolo aj dnes keď neodolal útoku na prvú priečku zo strany Ľudovíta Jurínyiho, ktorý sa stal celkovým víťazom finále 4.kola s priemerom 195,08 na druhom mieste skončil Petras Ján  s priemerom 224,90 a na treťom mieste skončil Zoričák Anton s priemerom  194,00. Najvyšší náhod dosiahol Blažek René ml., ktorý hodil v štvrtej kvalifikačnej hre pekných 290 bodov.  Všetkým zúčastneným ďakujem za účasť a víťazom srdečne blahoželáme. Zároveň vás pozývame na štvrté  kolo turnaja ktoré sa uskutoční 21.11.2012 o 17.00 hodine. Výsledky v  Tabuľkovej forme nájdete pod značou Turnaje / Bowling  Tour 4.kolo a  fotodokumentáciu pod odrazkou Fotogaléria/Bowling Tour 4.kolo