V stredu 31. júla 2024 si dali stretnutie priaznivci zábavného bowlingu na turnaji  Leto v chládku 2024 (Nielen 10 je Strike) v herni Citybowling Poprad. Turnaja sa zúčastnilo 24 hráčov. Výkony viacerých hráčov boli vysoké a najviac sa darilo Bičárovi Maximiliánovi. Kvalifikáciu vyhral výkonom 1512 s priemerom 252,00. Z ôsmeho miesta ako posledný postupoval Lendácky Igor. Do semifinále si prenášali hráči 30% dosiahnutého výkonu v kvalifikácii. Tam sa odohrali tri hry na súčet včítane prenosu a handicapu ( ženy a juniori do 15 rokov).

Semifinále sa hralo na tri hry s prenosom 30% z kvalifikácie vrátane handicapov. V semifinále najlepší výkon podal Rybársky Jakub. V semifinále dosiahol výkon 1198 bodov vrátane prenosu. Zo štvrtého miesta ako posledný postupoval Lendácky Igor.

Finále sa hralo na dve hry od nuly vrátane handicapov. Vo finále najlepší výkon podal Bičár Maximilián. Vo finále dosiahol výkon 459 bodov s priemerom 241,64 a tak vyhral toto štvrté kolo zo série turnajov. Na druhom mieste skončil Rybársky Jakub výkonom 427 s priemerom 230,82 tretí skončil Friesz Ján výkonom 403 s priemerom 231,18.

Výsledky – Leto v chládku 2024 – 4. kolo

Najvyšší náhod JACKPOT 300 bodov dosiahol na tomto kole Friesz Ján v tretej kvalifikačnej hre a tak si odniesol odmenu, fľašu vína Mrva&Stanko ROSE a JACKPOT 300.

Najvyšší denný náhod 298 bodov dosiahol na tomto kole Bičár Maximilián v prvej kvalifikačnej hre a tak si odniesol odmenu DENNÝ JACKPOT.

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť, oceneným hráčom blahoželáme a tešíme sa na ďalšie  kolo tohto zábavného turnaja s nadpriemernými výkonmi.