V nedeľu 28. júla 2024 si dali stretnutie priaznivci zábavného bowlingu na turnaji  Leto v chládku 2024 (Nielen 10 je Strike) v herni Citybowling Poprad. Turnaja sa zúčastnilo 24 hráčov. Výkony viacerých hráčov boli vysoké a najviac sa darilo Juhásovi Filipovi. Kvalifikáciu vyhral výkonom 1511 s priemerom 251,83. Z ôsmeho miesta ako posledný postupoval Hanus Milan. Do semifinále si prenášali hráči 30% dosiahnutého výkonu v kvalifikácii. Tam sa odohrali tri hry na súčet včítane prenosu a handicapu ( ženy a juniori do 15 rokov).

Semifinále sa hralo na tri hry s prenosom 30% z kvalifikácie vrátane handicapov. V semifinále najlepší výkon podal opäť Juhás Filip. V semifinále dosiahol výkon 1201 bodov vrátane prenosu. Zo štvrtého miesta ako posledný postupoval Pavlikovský Vladimír.

Finále sa hralo na dve hry od nuly vrátane handicapov. Vo finále najlepší výkon podal znova Juhás Filip. Vo finále dosiahol výkon 504 bodov s priemerom 251,18 a tak suverénne vyhral všetky časti tohto kola. Na druhom mieste skončil Bičár Maximilián výkonom 498 s priemerom 246,09 tretí skončil Petras Ján výkonom 439 s priemerom 241,00.

Výsledky – Leto v chládku 2024 – 3,. kolo

Najvyšší náhod JACKPOT 300 bodov dosiahol na tomto kole Petras Ján v štvrtej kvalifikačnej hre a tak si odniesol odmenu, fľašu vína Mrva&Stanko ROSE a JACKPOT 300.

Najvyšší denný náhod 297 bodov dosiahol na tomto kole Bičár Maximilián v prvej kvalifikačnej hre a tak si odniesol odmenu DENNÝ JACKPOT.

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť, oceneným hráčom blahoželáme a tešíme sa na ďalšie  kolo tohto zábavného turnaja s nadpriemernými výkonmi.