V nedeľu 14. júla 2024 si dali stretnutie priaznivci zábavného bowlingu na turnaji  Leto v chládku 2024 (Nielen 10 je Strike) v herni Citybowling Poprad. Turnaja sa zúčastnilo 24 hráčov. Výkony viacerých hráčov boli vysoké a najviac sa darilo Trembeckému Štefanovi. Kvalifikáciu vyhral výkonom 1522 s priemerom 253,67. Z ôsmeho miesta ako posledný postupoval Friesz Ján. Do semifinále si prenášali hráči 30% dosiahnutého výkonu v kvalifikácii. Tam sa odohrali tri hry na súčet včítane prenosu a handicapu ( ženy a juniori do 15 rokov).

Semifinále sa hralo na tri hry s prenosom 30% z kvalifikácie vrátane handicapov. V semifinále najlepší výkon podal opäť Trembecký Štefan. V semifinále dosiahol výkon 1240 bodov vrátane prenosu. Zo štvrtého miesta ako posledný postupoval Paločko Anton.

Finále sa hralo na dve hry od nuly vrátane handicapov. Vo finále najlepší výkon podal Juhás Filip. Vo finále dosiahol výkon 577 bodov s priemerom 242,00 bodov. Na druhom mieste skončil Trembecký Štefan výkonom 554 s priemerom 259,91 tretí skončil Pavlikovský Vladimír výkonom 522 s priemerom 242,18.

Výsledky – Leto v chládku 2024 – 1. kolo

Najvyšší náhod 300 bodov dosiahol na tomto kole Trembecký Štefan v šiestej kvalifikačnej hre a tak si odniesol odmenu, fľašu vína Mrva&Stanko ROSE a JACKPOT.

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť, oceneným hráčom blahoželáme a tešíme sa na ďalšie  kolo tohto zábavného turnaja s nadpriemernými výkonmi.

Víťazi

2.miesto: Trembecký Štefan, 1.miesto: Juhás Filip, 3.miesto: Pavlikovský Vladimír