V stredu 26. júla 2023 si dali stretnutie priaznivci zábavného bowlingu na Netradičnom turnaji dvojíc v herni Citybowling Poprad. Turnaja sa zúčastnilo 24 hráčov, čo znamená 12 dvojíc. Výkony viacerých hráčov boli vysoké a najviac sa darilo Filipovi Juhásovi a Katriňákovi Lukášovi. Kvalifikáciu vyhrali výkonom 1517 s priemerom 189,63. Z ôsmeho miesta ako posledný postupovali Orolín Pavol a Lendácky Igor. Do finále si prenášali dvojice 30% dosiahnutého výkonu v kvalifikácii. Tam sa odohrali tri hry na súčet včítane prenosu a určil víťaza.

Finále sa hralo na tri hry s prenosom 30% z kvalifikácie. Vo finále najlepší výkon podali opäť Juhás Filip a Katriňák Lukáš. Vo finále dosiahli výkon 1052 bodov vrátane prenosu s priemerom 192,18. Na druhom mieste skončili Staš Martin a Očvár Peter výkonom 985 s priemerom 175,64 a tretí skončili Gavalér Roman a Hertely Stanislav výkonom 978 s priemerom 176,64.

Výsledky – Netradičný turnaj dvojíc

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť, oceneným hráčom blahoželáme a tešíme sa na ďalšie kolo tohto zábavného turnaja.

Víťazi

3.miesto: Gavalér Roman a Hertely Stanislav, 1.miesto: Juhás Filip a Katriňák Lukáš, 2.miesto: Staš Martin a Očvár Peter