V nedeľu 13. marca 2022 si dali stretnutie priaznivci zábavného bowlingu na turnaji  DEVIATKY (Nielen 10 je Strike) v herni Citybowling Poprad. Turnaja sa zúčastnilo 11 hráčov. Výkony viacerých hráčov boli vysoké a najviac sa darilo Juhásovi Filipovi. Kvalifikáciu vyhral výkonom 1425 (vrátane handicapu) s priemerom 229,50. Z ôsmeho miesta ako posledný postupoval Hanus Milan.  Do finále si prenášali hráči 30% dosiahnutého výkonu v kvalifikácii. Tam sa odohrali tri hry na súčet včítane prenosu a handicapu ( ženy a juniori do 15 rokov) určil víťaza.

Finále sa hralo na tri hry s prenosom 30% z kvalifikácie vrátane handicapov. Vo finále najlepší výkon podal opäť Juhás Filip. Vo finále dosiahol výkon 1148 bodov (vrátane handicapu) a vrátane prenosu s priemerom 230,33. Na druhom mieste skončil Lendácky Igor  výkonom 1018 s priemerom 205,33, tretí skončil Staš Martin výkonom 997 s priemerom 199,78, štvrtý sa umiestnil Niedoba Ján výkonom 994 s priemerom 205,22 a na piatom mieste skončil Bočkay Ondrej výkonom 985 s priemerom 200,44.

Výsledky – DEVIATKA – 13.3.2022

Najvyšší náhod 300 bodov nedosiahol na tomto kole nikto a tak si nik neodniesol odmenu, fľašu vína Mrva&Stanko ROSE.

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť, oceneným hráčom blahoželáme a tešíme sa na ďalšie  kolo tohto zábavného turnaja s nadpriemernými výkonmi.

Víťazi

2.miesto: Lendácky Igor, 1.miesto: Juhás Filip, 3.miesto: Staš Martin, 4.miesto: Niedoba Ján, 5.miesto: Bočkay Ondrej